Wat vinden wij mestvaalt cultuur? U weet het niet?
Het uiten van extreme emotie om niets, is een truukje. De omgeving wordt dan verplicht iets te doen naar jou, jouw gedrag, en hetgeen je zegt. Immers, belachelijk luid gedrag verstoort de rest van de interactie tussen mensen. En slachtoffers helpen we in ons land. Je dwingt een ander te reageren en daarmee bepaal jij de agenda. Dat je je aanstelt als een idioot en je belachelijk gedraagt, is dan grappig voor eenieder die het truukje wél kent. Onwetenden zullen meeleven, of de boel sussen, en daarna uit je buurt blijven (te luid gekrijs). Dat laatste maakt ze niets uit, want voor hen wordt de volgende keer iemand anders ingezet die zich ook weer belachelijk en luidruchtig gaan gedragen. Overlast. Maar zielig. En dan toch weer domme mensen om je heen kunnen verzamelen, die proberen te helpen.
- Extreme boosheid veinzen, hoewel je niet veel te klagen hebt. Schelden.
- Slachtofferschap claimen met emotionele verhalen, want wie onderbreekt je dan?
- Innen en dan negeren van eenieder die iets voor je doet: gunsten bagatelliseren.
Het is een truukje. Luidruchtig emotioneel je slachtofferschap en boosheid ventileren. Op die manier, is een rationele afweging van belangen en argumenten onmogelijk. Altijd kan men aankomen met het argument “waarom erken je mijn pijn niet”? Om die reden zouden slachtoffers juist minder plaats moeten nemen midden in het debat. Want hoe meer een slachtoffer bereid is om volledig mee te gaan in de eigen emotie, hoe minder echte dialoog er is. Helaas is dat niet het geval. Juist de mensen die mestvaalt truukjes toepassen, mogen aan de maatschappelijke discussie meedoen. Jammer.
Een reality check. Als u op straat aangevallen zou worden door een groep en urenlang extreem mishandeld, zou u dan daarna huilend op tv willen, waarbij u alle details van wat er gebeurd is deelt inclusief hoeveel pijn het doet, ook nu nog? Nee? Ook niet als u weet dat u dan uw zin krijgt met die nieuwe straatverlichting of die hogere schadevergoeding? Inderdaad. Vaak is het zo, dat opportunisten luid slachtofferschap veinzen op tv en dat echte slachtoffers thuis doodmoe stil op de bank zitten. Wat is de kans dat u luid huilend op tv gaat om te zeggen dat u nog steeds zoveel schade heeft, als u de schadevergoeding al binnen heeft maar nog méér zou willen?
Zij kennen geen gene, want in mestvaalt cultuur is er respect voor belachelijke gedrag, Zolang je ofwel je zin krijgt ofwel overlast aan anderen bezorgt. Onze beschaving vinden ze niets, maar het voorspelbare van onze beleefdheden helpt om reacties vantevoren in te schatten en dus uit te lokken. Luid blijven roepen hoeveel pijn je hebt. Altijd. Luider.
In tv series wordt dit soort gedrag ook als humor gepresenteerd.
Kramer in Seinfeld.
Borat from Kazachstan.
The Young Ones.
Mr Bean.
Jiskefet.
Two and a half men.
En denk eens aan de Gouden Kooi.
Hufterig gedrag is cool.
je zou verwachten dat iemand die luid krijst als slachtoffer, dat dieniet snel een leidinggevende positie gaat verkrijgen. Immers, beschadigd en weinig profeesioneel enzo.
Als je die emoties uit vanuit echt slachtfferschap: nee, dan zit je thuis, krijg je geen promotie.
Vanuit geveinst aanstellerig slachtofferschap, vinden ze gaaf ,Die promotie komt eraan ,
U hoort immers bij de krijsende asocialen die medelijden opwekken.
SylvanB
‘BN’ers móeten zich uitspreken voor of tegen Piet’
Geplaatst op Sun 17 Nov 2019 om 9:10
Bekende artiesten kunnen er niet meer omheen: ze móeten zich uitspreken voor of tegen Zwarte Piet. Dat vinden rapper Ronnie Flex, youtuber Defano Holwijn en FunX-dj Vanessa Ackah, schrijft de NOS. Vooral zwarte BN’ers die hun mond houden over de pietdiscussie zijn ‘fake’, vindt Flex. “All yall high profile black celebs die hun mond houden yall fake.. white celebs zelfde verhaal, maar dan zegt het eigenlijk ook wel direct een beetje waar je staat in dit ding…“, aldus de muzikant.
—————————-
zo wordt wéér alles omgedraaid.
BNers MOETEN??? Dat is zo raar in deze kwestie.
Hoe gekwetst kan je zijn zeg?
In Hilversum is de mestvaalt een meerderheid en zijn jullie geen minderheid
Dit mij denen aan de aanslagen van moslim geweld
Werd ik ineens proactief door allerlei moslims agressief aangesproken, dat ik niet moest gaan zeggen dat zij verplicht waren zich nu tegen dit geweld uit te spreken. waarom moesten zij dat doen, iets tegen moslimgeweld? ehhhh, omdat het je evenveel energie kost om mij aan te vallen (ik zei niets naar je want ik discrimineer niet op kleur) maar nu val je me aan omdat je denlkt dat ik mogelijk verderop in een gesprek ooit zal kunnen gfaan zeggen, dat jij je wel even uit kan spreken TEGEN moslimgeweld in europa. Nou. sta met de bek vol tanden., Want iedere blanke die ik spreek zegt spontaan hoe erg ie het vind, die aanslagen. Iedere moslim die ik alleen nog maar met hallo begroet, valt mij aan door boos te zeggen dat zij niet verplicht zijn zich uit te spreken tegen moslim geweld. Laat staan dat zij zich zullen inzetten TEGEN moslimgeweld op actieve wijze.
weten we in ieder geval dat zij zich niet bovengemiddeld verantwoordelijk voelen voor hoe het gaat in de samenleving in nederland. wel lusten geen lasten.
het is allemaal mestvaalt shit
alles op tv
alles in politiek debat
fake hoos die relletjes overal willen
fake news
hoax aanslagen
slechte wetgeving voor burgers
meer macht naar de asocialen in het land
in de zwarte pieten discussie worden argumenten gebruikt als …
……. wie neutraal blijft is medeplichtig
…….. bn ers zijn verplicht zich uit te spreken in het “debat” (zeiken, schoppen en chanteren)
nou, ben beniuewd of ze dat ook gaan zeggen als er een moslim aanslag komt in nederland
of die isis wijven die hun vent achterna reizen naar het fron om te helpen
verdeel en heers is de agenda op het allerhoogste niveau.
op tv vooral weg met ons cultuur propageren en dan zo irritant, dat u afhaakt.
celebrities zijn er om u te misinformeren, om belachelijke fitties onderling te hebben en om geld en tijd en energie uit u te vreten. Dat is de aagenda. daar dienen ze voor.
alles op tv is scripted, echt alles.
er zit een team van illuminati samen om de agenda te bepalen, wat dan uitgewerkt wordt door iemand die de media in nederland organiseert. die verdeelt dan de rollen en heeft een hoge status voor de celebrities. pijpen ze dus allemaal, want dan mag je meedoen in de programma’s.
dussszzzz wie ziet er uit als een afgeragde slettebak, dat is de media programmateur voor NL nu.
waar maak je je druk om in die discussie
al die lui op tv of ze nu links of rechts lullen
zijn allemaal genocide hoeren voor de mestvaalt.
syllilava heeft geen eigen mening
syllivana is dood in hoofd en hart
heeft lijf en leden verkocht om met de kop op tv te komen
geile genocide hoer om er maar bij te willen horen
satanisten allemaal
dood in hoofd en hart en meepijpen met de genicodeplegers
liegen bedriegen en janken als acteur
alles is fake
behalve hun hoerigheid en hun slechtheid
ze willen zoveel mogelijk schade aanrichten aan nederland voor satran
dit is weer het andere uiterste.
nee de klimaatcrisis is bullshit
ze zeggen gewoon dat nederland extra moet betalen in extra schone economie
terwijl in andere landen ook in west europa die schonere technologie niet nodig is
het uis CRISIS in klimaat in NL, want NL MOET het allerbeste en schoonste jongetje vd klas blijven
zo erg is de crisis…. klimaatcrisis is overdadig uitgesproken in nederland
we moeten aan het milieu denkn ja en dat begint met minder afval en meer kringloop
maar extreme maatregelen zijn niet nodig alleen niet extra achteruitgang daarin
en als andere landen even hard meedoen, heeft het extra effect
in china interesseert het ze ggeen donder dat milieu
die gooien plastic afval allemaal het ravijn in hupakee uit het zicht daar gaat het om
die kennen geen besef van vervuiling
dus klimaatrcrisis is agenda gemaakt in nederland en elders NIET
dat zegt ALLES
maar natuurlijk moeten we als mensheid denken aan de belasting van het milieu
echter, de natuur zet vervuiling vaak ook weer om, zoals de composthoop weer mest wordt etc
alleen, hoe erger het materiaal hoe langer dat duurt
en hoe meer rotzooi en vervuiling je maakt, hoe langer het duurt
maar in nederland zeggen de politici niet:
WE ZIJN MET TEVEEL MENSEN PER HECTARE EN DAT IS EEN TE ZWARE BELASTING
want dat is logisch en snapt ieder kind
bovendien: hoe meer vluchtelingen je binnenlaat, hoe meer ze in vluchtlanden denken, laat ik maar 6 kinderen nemen waarvan ik er 3 naar europa stuur, voor geldelijk gewin enzo.
Het westen moet NIET stimuleren dat ze in armere landen meer kinderen nemen.
stop dus ook met kinderbijslag over de grens.
als je in marokko 6 kinderen neemt kan je van de kinderbijslag lekker leven.
dat is dus klimaat extra belasten want je stimuleert extra kinderen en profiteren.
Hoorde ooit van een man uit Turkije dat in de jaren 70 één geboren kind in een dorpje van diverse families wel 8 keer werd opgeven als zoon of dochter van een arbeidsmigrant in Nederland..dat leverde voor die gezinnen kinderbijslag op terwijl er maar één man werkte en niet diens kinderen waren..
Zal in marokko ook wel zo zijn denk ik..
Als je nu de populatie marokkanen bijvoorbeeld ziet de eerste en tweede generatie dan..dan lijkt het of half Nederland voorzien zou zijn geweest van Marokkaanse arbeiders in de jaren 60 en 70..lijkt me sterk zoveel.
De Marokkaanse populatie in Nederland is zo groot zou er dan zoveel van die mensen nodig zijn geweest in Nederland?Welke bedrijven dan?
Doordat de administratie en personeelslijsten en aangiften van geboorten en familie herenigingen wellicht zwáár fout zijn gegaan,is de huidige populatie toch écht niet van die echte arbeiders gekomen,dat kan niet.Dan zouden de Nederlandse burgers nooit gewerkt hebben?
Of die Marokkaaanse arbeiders hadden 7 vrouwen,dertig kinderen en 40 kleinkinderen in de jaren 70?
De Italliaanse en Spaanse arbeiders hebben toch ook niet zo’n grote populatie gebracht toch?
En werkten hier volop in de jaren 60..maar de Marokkaanse arbeiders dat zouden er dan miljoenen van geweest zijn,de bedrijven in die tijd en de werkgevers hebben geen goede personeelsdiensten gehad me dunkt
in de textiel industrie werkten die vooral
twente dus vooral
maar ze zitten nu in de randstad met zeer grote getalen
zitten vooral in mestvaalt posities…. niet achter de lopende band
dat verklaart gelijk de agressiviteit, corruptie, werkschuwheid, gesmoemel met identiteiten.
vooral mestvaalt doet daar aan mee, en marokko is een mestvaalt land
in mestvaalt landen in meerdere paspoorten en liegen wie wie is de norm
dat is namelijk bron van alle slechts en gratis geld
een bevolkingstelling is geen slecht idee
omdat je weet dat registers niet kloppen in mestvaalt landen, moet je geen paspoort van die landen accepteren als een serieus te nemen paspoort.
Onze overheden weten dat natuurlijk al lang
Als ide kinderen jong zijn krijgen ze kinderbijslag i9n Turkije of Marokko
Zijn ze volwassen, dan kan iedereen nareizen op datzelfde paspoort
Dus als je 1 immigrant hebt die in de textiel werkte
Dan doet ie alsof er 10 kinderen van hem zijn in Marokko met de helft valse paspoorten.
Dus er lopen 5 fysieke kinderen rond, waarvan er maar echt 2 van hem zijn. En dan nog 5 spookkinderen, waarvoor er een paspoort is maar die niet echt bestaan (de 2e identiteit van de eerst genoemde 5 kinderen). Dus 5 kinderen met 2x kinderbijslag en 2x een paspoort. Bij volwassenheid komen die kinderen naar Nederland toe, want gezinshereniging. Dat zijn dus 2 echte kinderen en 3 kinderen van een ander. En die 5 spookpaspoorten hebben ze verkocht aan iemand die wel op hen lijkt, zodat die ook naar Nederland kan komen. Allemaal vragen ze een Nederlands paspoort aan. En dan beginnen ze er na een paar jaar over, dat hun naam volledig wat uitgebreider is, namelijk El housa en Al hassan erbij want voorvaderen geboorteplaatsen familieleden etc etc.
Ze zijn immers nederlander nu en niemand vraagt meer naar hun 1e vader die arbeidsimmigrant was. Met de erkenning van hun uitgebreidere naam erken je ook hun uitgebreidere (echte) familie) als zijnde familie van een immigrant in Nederland. Je kan het gezinshereniging gebeuren nog een keer doen, met een andere familie !!! etc etc etc.
Nogmaals, dit ligt aan onze overheid. Er zijn genoeg prima Marokkanen en prima Syriers. Maar door de corruptie te stimuleren, laat je vooral de slechte immigreren.
en kijk eens wat het effect is van die zogenaamd lieve regel van kinderpardon
iedere asielzoeker gaat straks kinderen bij elkaar neuken, ongeacht hoe veilig je thuisland is en hoeveel stabiliteit je een kind kan bieden: kinderen is grotere kans op de vetpot.
geen betrouwbare partner gevonden? toch gewoon kinderen bij elkaar rotzooien WANT
dat stimuleer je met het gevoerde beleid.
het is de taak van politici om bij beleidsvorming te bedenken WAT HET EFFECT IS
van beleid dat ze voeren.
kinderpardon effect is niet alleen het toelaten van die gezinnen
effect is ook, dat ALLE ASIELZOEKERS KINDEREN GAAN MAKEN
dus in de asielprocedure snel wat kinderen maken met een willekeurige medeasielzoeker
huppakee dan mag je blijven, helaas met een slechte man / vrouw met wie je kinderen hebn
maar who cares, je zit in nedeland en die kinderen zullen je worst wezen je bent binnen
kinderpardon = kindermishandeling
nu is het weer stikstof beleid
je hoort ze niet meer over “aantal kinderen per gezin max 2”
neeeeheeeee, want het westen is dat ingesmeerd lang genoeg
dus gaan we dat nu niet roepen, want dan gaan ze eens nadenken !!!!
alleen in het rijke westen is de “2 kind per gezin” gestimuleerd !!!
denk daar maar eens over na
in landen waar ze geen geld hadden, werd niet gezegd dat bevolking niet teveel kids moest nemen.
neeeheeee
NRC artikel ….. 4 december 2019 om 9:13
Ombudsmannen slaan alarm: verbeter de daklozenopvang
David van Unen
Nationaal Ombudsman Reinier van Zutphen en Kinderombudsman Margrite Kalverboer vragen premier Rutte de huidige daklozenwetgeving en toelatingseisen per direct te versoepelen. Het aantal dak- en thuislozen is de afgelopen tien jaar verdubbeld.
Met name de grote steden kampen met een drastisch tekort aan opvangplekken.
Met name de grote steden kampen met een drastisch tekort aan opvangplekken.
Foto Koen van Weel/ANP
Nederlandse gemeenten blijken niet in staat zelfstandig de daklozenproblematiek op te lossen. Dat schrijven Nationale Ombudsman Reinier van Zutphen en Kinderombudsman Margrite Kalverboer mede namens alle gemeentelijke en regionale (jeugd- en
kinder)ombudsmannen in een gezamenlijke brief aan premier Rutte. Beiden benadrukken dat de Rijksoverheid de regie moet overnemen. Eind oktober uitten de vier grootste steden van Nederland ook al hun zorgen.
De verantwoordelijkheid voor daklozenopvang ligt sinds 2015 bij gemeenten. De vier grootste Rekenkamers gavenvorig jaar al aan dat ze daar niet in slaagden.
Het aantal dak- en thuislozen is het afgelopen decennium meer dan verdubbeld. Kalverboer en Van Zutphen vangen naar eigen zeggen steeds vaker signalen op van gedupeerden die in aanmerking komen voor hulp, maar daar geen toegang toe krijgen. Waar voorheen voornamelijk (alleenstaande) mannen hun woning verloren, overkomt dat nu steeds vaker vrouwen of hele gezinnen. Die krijgen maar moeilijk hulp, bijvoorbeeld omdat ze niet kampen met een verslaving of psychische problematiek, terwijl de toelatingseisen voor onderdak daar wel om vragen.
Vrouwen en kinderen in onveilige situaties
Vooral in de vier grote steden zitten opvangplekken overvol. Daardoor zou het voorkomen dat vrouwen en kinderen langer dan verstandig in een onveilige omgeving moeten blijven wonen. Voor dak- en thuislozen die wel worden opgevangen en geholpen, is na afloop van hun traject vaak geen geschikte woning beschikbaar, schrijven de ombudsmannen.
Gemeenten hebben maar beperkt de mogelijkheid om de daklozenproblematiek te bestrijden door creatief met de huidige wetgeving om te gaan, volgens de ombudsmannen. Daarom stellen ze voor dat de huidige wetten en toelatingseisen per direct worden versoepeld en dat het Rijk samen met gemeenten op zoek gaat naar eenvoudigere wetgeving. „Hopelijk kan zo worden voorkomen dat u zich over een half jaar weer rot schrikt en nog steeds moet schamen over hoe het allemaal zo ver heeft kunnen komen.”
typisch aan de NL berichtgeving.
structuur van bericht is hetzelfde en de vragen die we houden na het lezen ook
komt in veel debatten voor.
– er is een groot probleem waar we onvoldoende capaciteit hebben
– er moet extra geld bij
– en de wetgeving moet aangepast en soepeler worden ……
dan vragen wij ons af:
– wat is de oorzaak dat de capaciteitsvraag verdubbeld is?
– waarom is de oplossing meer geld naar daklozen opvang, als dat niet de oorzaak is?
– welke verandering in wergeving suggereert men dat nodig is? en waarom?
– de toelatingseisen versoepelen, omdat je kampt met een te grote vraag is RAAR
– wat zijn de toelatingseisen nu dan? waar zit het knelpunt? wie vallen buiten boot?
ik denk dan direct dat er gewoon meer illegalen zijn in het land.
en die voldoen niet aan de criteria.
en die willen ze wel opvangen mits budget verdubbeld wordt want BUSINESS.
als de toelatingseisen vereenvoudigen, willen steeds meer mensen er gebruik van maken
wat is verdienmodel van de verschillende partijen in deze business?
net als jeugdzorg
of het probleem is dat de vluchtelingen vrouwen met kinderen niet gediend zijn van een slaapzaal met stapelbedden, waar de dakloze van 35 jaar in NL tevree mee is. opvang van gezinnen in de daklozenopvang moet dan ineens het aanbod mooier maken? raar hoor. ik dacht altijd dat een dakloze vrouw de kinderen afgepakt zou worden door jeugdzorg? dan is dat probleem van vrouwen die dakloos zijn weer gewoon een standaard probleem? et is niet nieuw namelijk. je maakt gewoon vrouwen slaapzalen met stapelbedden. waarom moeten nu ineens die gezinnen bij mekaar blijven in de opvang? ik vermoed dat het probleem met de groep illegalen te maken heeft maar dat zeggen ze niet.
https://www.ad.nl/utrecht/veel-meer-dakloze-illegalen-in-utrecht~ab7817bb/
en inederdaad.
het probleem is illegalen, die ze dan toch een bed bad brood willen bieden want immers uitgeprocedeerd en dus krijgen ze van de staat een minimaal bestaansniveau aangeboden. het is vragen om problemen, want de meesten gaan dan natuurlijk de zwarte banenmarkt op en dat is deels georganiseerde criminaliteit. Lekker sfeertje en waarom? BBB is niet humaan. Het is slecht beleid want trekt steeds meer mensen aan die om een bullshit reden asiel aanvragen. Je wordt immers niet terug gestuurd …. Waarom niet?
Volgens STIL was er ook ‘positief nieuws’: een recordaantal mensen kreeg een verblijfsvergunning. ,,Vooral veel ouders die de zorg dragen voor een Nederlands kind en vanwege een uitspraak van het Europees Hof nu kans maakten op een verblijfsvergunning.”
—————
als je kansloos asiel aanvraagt en in de tussentijd een kind op de wereld zet, is je kostje gekocht. Dus wat doen die lui allemaal? Zorgen dat een kind op NL grond geboren wordt. En Voila !!!!
Dankzij de EU.
en nederlands meisje dat zwanger raakt en dakloos is, die raakt hara kind kwijt.
een illegaal of kansloze asielzoeker, die een kind krijgt, die krijgt een paspoort???
sylvana’s probleem is, niet zwarte piet, maar dat ze een over het paard getild verwende huppelmeisjes is, dat zendtijd wil om zendtijd te willen. ikke ikke ikke ikke wil aandacht op tv. zo iemand verdiend geen enkel respect. er zijn mensen met echte problemen in dit land, maar dit s geen echt probleem. het is een nepprobleem. even groot als paris hilton die alles doet om op tv te komen. nepprobleem van over paard getilde make up meisjes.
het probleem van de autochtone nederlander is, niet zwarte piet, maar dat types als sylvana veel op tv komen. de media en de politiek zijn niet in handen van nederlanders.