Op 5 november 2015 is een man uit het Amsterdam-Rijnkanaal gevist bij Muiden. Het gebeurd ter hoogte van de brug van de A1 over het Rijnkanaal, niet ver van het IJ-meer.
Het bleek de 20-jarige vermiste Vlaamse student Cyriel de Clippel uit Gent te zijn. Hij reisde de dag voor zijn vermissing nog van Gent naar zijn studentenkamer in Weesp. Sinds 22 oktober 2015 was Cyriel de Clippel vermist. Hij studeerde aan het conservatorium in Amsterdam.
Cyriel woonde in Gent en vertrok op woensdag 21 oktober naar zijn studentenadres in Weesp. Daar werd hij een dag later, in de loop van de avond, voor het laatst gezien. Sindsdien was er geen spoor meer van hem. Zij lichaam is vandaag gevonden.
Cyriel de Clipper is geboren op September 20 1995. Het valt me op hoe weinig aandacht er was voor deze vermissingszaak, vergeleken met bijvoorbeeld Lisanne en Kris.
R.I.P. Cyriel ! Een musische mens …. in een jammer genoeg niet al te musische wereld………
CC
21/10 afgereisd
22/10 voor het laatste gezien
een zwart-wit shirt met bewegend motief
een rood-wit-zwarte achtergrond.
gevonden in het kanaal
musicus.
mhaahaa, zou weer van alles kunnen zijn.